DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Nestle Praktykant/ka w Dziale Technicznym in Kargowa, Poland

Nestlé Polska S.A. Oddział w Kargowej

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

PRAKTYKANT/KA W DZIALE TECHNICZNYM

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w uruchomieniach nowych projektów automatyzacji w fabryce

  • Codzienna współpraca z automatykami

  • Współpraca przy optymalizacji oprogramowania MES

  • Współpraca przy optymalizacji systemów wizyjnych

  • Projekt: automatyzacja dostępu do dokumentacji maszyn z poziomu tableta Ipad

Nasze wymagania

  • Studenci od II roku studiów i absolwenci do 2 lat po ukończeniu studiów (Elektrotechnika, Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka)

  • Chęć do rozwoju i uczenia się

  • Umiejętność organizacji czasu pracy

  • Zaangażowanie i determinacja w działaniu

  • Gotowość do aktywnej współpracy z innymi

  • Rozwinięte zdolności analityczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • 3 - miesięczną płatną praktykę rozpoczynającą się 1 lipca 202 4r.

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań

  • Możliwość zbudowania swojej kariery zawodowej w dynamicznym środowisku biznesowym pod okiem dedykowanego opiekuna

  • Współpraca z profesjonalnym i otwartym zespołem

  • Liczne atrakcje i inspirujące spotkania (integracja, szkolenia, wycieczki po naszych fabrykach, wyjazdy służbowe)

Szczegółowych informacji udziela Dział Personalny (tel. 683 526 857).

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami