DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Nestle Lider Obszaru Produkcyjnego in Kargowa, Poland

Nestlé Polska S.A. Oddział w Kargowej

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

LIDER OBSZARU PRODUKCYJNEGO

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą produkcyjną pod kątem prawidłowości przepływu materiałów

  • ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu poprawy kluczowych wyników obszaru

  • rozwijanie podległego zespołu, aby sprostać postawionym celom

  • współpraca z innymi liderami oraz działami pomocniczymi

  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji

Nasze wymagania :

  • minimum średnie wykształcenie ( mile widziane wyższe)

  • umiejętność planowania i przewidywania, analizy i wyciągania wniosków

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność, terminowość, sumienność

  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office

  • przeprowadzanie transakcji w systemie SAP

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony, docelowo umowę na czas nieokreślony

  • możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej

  • wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków/zajmowanego stanowiska

  • bogaty pakiet socjalny (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny)

  • możliwość rozwoju w strukturze firmy

  • dowóz pracowników z Sulechowa oraz Trzebiechowa, Bojadeł, Klenicy, Swarzynic i Karszyna.

Zainteresowane osoby prosimy o składnie aplikacji do Działu Personalnego

albo przez Success Factors.

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowych informacji udziela Dział Personalny (tel. 683 526 857).

Jesteśmy Nestlé, największą firmą zajmującą się produkcją żywność i napojów. Zatrudniamy na całym świecie 308 tys. pracowników, których celem jest poprawa jakości życia i przyczynianie się do zdrowszej przyszłości. Nasze wartości zakorzenione są w szacunku: dla nas samych, dla innych, dla różnorodności i dla naszej przyszłości. Mając ponad 91,4 mld franków szwajcarskich w 2018 roku jesteśmy obecni w 413 fabrykach w ponad 85 krajach. Wierzymy, że najważniejsi w Nestlé są ludzie, dlatego oferujemy Ci dynamiczne środowisko międzynarodowe, w którym każdy jest mile widziany, dające wiele możliwości rozwoju, na różnych stanowiskach i w różnych krajach, oparte na współpracy różnorodnych zespołów i kultur. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź nas na www.nestle.com.